O  nás

pro  Vás 

Truhlářství Navrátil

Jsme soukromá firma, založená v roce 1994. Svým zákazníkům zajišťujeme výrobu vybavení do bytových a komerčních interiérů. Vlastní provozovna je vybavena strojním zázemím pro kompletní výrobu nábytku.

Při výrobě se zaměřujeme především na kvalitu odvedené práce, spolehlivost zaměstnanců a spokojenost zákazníků.

Na přání zákazníka vypracujeme návrh, poskytneme poradenství při výběru materiálů, kování a provedeme cenovou kalkulaci.

Ti nejlepší designeři

Nejlepší designer je uživatel, který Ví, co chce a co potřebuje. Když se jeho představa a požadavek zkonzultuje s výrobcem, který zná záludnosti, společně dosáhnou na ten nejlepší výsledek.
Podrobná dokumentace

Zpracujeme Vám podrobný výkres pro Vaši konkrétní zakázku tak, aby hlavně Vám bylo jasné, jak bude Váš nový interiér vypadat, co je třeba v místnosti z hlediska plné funkčnosti požadovaného nábytku upravit či dodělat nebo nainstalovat. K tomu Vám dodáme podrobný rozpočet popř. popis provedení požadované zakázky.

Spolupráce s klienty

Zastáváme názor, že klient je ten, kdo rozhoduje o vzhledu a provedení zakázky. A ten nejrozumnější klient svoji představu zkonzultuje s výrobcem, aby tak došli společně k oboustranné spokojenosti. Stává se, že i ta nejlepší představa, která je podle zákazníka jednoduchá, se bohužel, někdy nedá vyrobit.Rychle a spolehlivě

Pokaždé se snažíme zákazníkovi vyhovět  podle našich momentálních kapacit  s termínem dodání k jeho spokojenosti.